لجستیک بازار؛
اولین بوم تکنولوژی لجستیک در ایران

لجستیک به معنی مدیریت جریان کالا،اطلاعات و هر نوع منابع دیگر در این حوزه می‌باشد، در واقع مدیریت زنجیره‌ایست بین محل ایجاد درخواست تا نقطه پایان آن. لجستیک صرفا به معنای فرایند حمل و نقل نیست بلکه شامل یکپارچه‌سازی اطلاعات حمل و نقل، موجودی کالا، انبارداری، جابجایی کالا، بسته بندی و ایجاد ارزش‌های افزوده می‌باشد. لجستیک بازار را می‌توان به عنوان یک بوم تکنولوژیک در صنعت لجستیک ایران دانست که می‌تواند تمامی زنجیره‌ی خدمات خود را به صورت کامل و یکپارچه روی سرویس ابری(SaaS)ارائه نماید.
درباره ما

لجستیک بازار، پلتفرم ارائه خدمات و محصولات در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در صنایع لجستیک، حمل و نقل و پست می‌باشد. این نوع از پلتفرم در کشور ایران برای اولین بار توسط لجستیک بازار راه‌اندازی شده است. به طور کلی بازیگران اصلی این پلتفرم به سه دسته شامل تامین کنندگان حرفه ای، متقاضیان و سرمایه‌گذارن محصولات و خدمات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) لجستیک، تقسیم می‌شوند.
پلتفرم لجستیک بازار با بهره‌برداری از منابع زیرساختی، استانداردها و پروتکل‌های موجود، ارزش‌هایی با کیفیت ممتاز و قابلیت یکپارچه‌سازی حوزه ICT در صنعت لجستیک را ایجاد می‌نماید، به علاوه شرکت لجستیک بازار اهدافی چون شبکه‌سازی میان بازیگران اصلی و تبدیل شدن به مرجع علمی و دانشی در ...

ادامه مطلب
خدمات
عضویت در لجستیک بازار

ثبت نام

ورود اطلاعات

شروع استفاده

ویدئو کوتاه معرفی